Urząd Gminy Gostycyn czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 15.15|Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Pracownicy

ireneusz_kucharski_sekretarz_gminy.jpg
Sekretarz Gminy
Ireneusz Kucharski
tel. 52 3367310
e-mail: sekretarz@gostycyn.pl

anna_jagla_skarbnik_gminy.jpg
Skarbnik Gminy
Anna Jagła
tel. 52 3367324
e-mail: skarbnik@gostycyn.pl

ewa_myk.jpg
Ewa Myk
stanowisko do spraw księgowości
tel. 52 3367324 e-mail: e.myk@gostycyn.pl

dorota_szrajber.jpg
Dorota Szrajber
stanowisko do spraw księgowości podatkowej, sporządzania list płac i odprowadzania składek ZUS
tel. 52 3367314

genowefa_siewert.jpg
Genowefa Siewert
stanowisko do spraw wymiaru podatku
tel. 52 3367314 e-mail: g.siewert@gostycyn.pl


hanna_jakusz_gostomska.jpg
Hanna Jakusz-Gostomska
USC oraz stanowisko ds. obywatelskich
tel. 52 3367320 e-mail: usc@gostycyn.pl

danuta_jawor.jpg
Danuta Jawor
stanowisko do spraw ewidencjonowania działalności gospodarczej, wydawania zezwoleń na sprzedaż alkoholu,
ochrony przeciwpożarowej, ochrony zabytków, obrony cywilnej oraz tajnej kancelarii
tel. 52 3367319 e-mail: d.jawor@gostycyn.pl

 

iwonas.jpg [427x320]
Iwona Śpica
sekretariat
stanowisko do spraw organizacyjnych, kadrowych i promocji gminy
tel. 52 3367318 e-mail: promocja@gostycyn.pl

maria_okonek.jpg
Maria Okonek
stanowisko do spraw obsługi Rady Gminy
tel. 52 3367321 e-mail: radagminy@gostycyn.pl

wieslawa_blach.jpg
Wiesława Błach
stanowisko do spraw rolnictwa, leśnictwa, ochrony zdrowia, wspólnot mieszkaniowych, drogownictwa
tel. 52 3367313 e-mail: w.blach@gostycyn.pl

krzysztof_buujny.jpg
Krzysztof Bujny
stanowisko ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych 
tel. 52 33 67 319 e-mail: fundusze@gostycyn.pl

roma_giersz.jpg
Roma Giersz
stanowisko ds. planowania przestrzennego, podziału nieruchomości, nazewnictwa ulic,
numeracji porządkowej nieruchomości, ewidencji gruntów
tel. 52 3367317 e-mail: r.giersz@gostycyn.pl

pawel_patoleta.jpg
Paweł Patoleta
stanowisko ds. ochrony środowiska, utrzymania czystości, bezpieczeństwa publicznego,
pozwoleń na wycinkę drzew, turystyki,  prac geologicznych
tel. 52 3367313 e-mail: p.patoleta@gostycyn.pl

hanna_stolzenburg.jpg
Hanna Stolzenburg
stanowisko ds. gospodarki mieszkaniowej,
tel. 52 3367317 e-mail: h.stolzenburg@gostycyn.pl

basia.jpg [640x661]
Barbara Patoleta

stanowisko ds. gospodarki odpadami

tel. 52 3367316

 

magda.jpg [600x592]

Magdalena Przybysz
stanowiska ds. obsługi interesanta
tel. 52 3367310

 
Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl