Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Orlik w Pruszczu

W 2010r. w Pruszczu oddano do użytku kompleks sportowy „Moje boisko – ORLIK 2012”. Znajdują się na nim: boisko piłkarskie (wymiary: długość 60 m, szerokość 28 m) , boisko wielofunkcyjne (piłka siatkowa, piłka koszykowa, tenis ziemny, piłka ręczna) oraz budynek socjalny - sanitarny z przebieralniami. Animatorem sportu na tym obiekcie jest Krzysztof Muzioł. Na boiskach odbywają się zajęcia  sportowo-rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i  dorosłych. Cyklicznie odbywają się treningi piłki nożnej chłopców i dziewczynek oraz oldbojów. Orlik w Pruszczu uczestniczy również w projektach Dzień Sportu na Orliku oraz Kocham Ręczną na Orliku. Z boiska piłkarskiego systematycznie korzystają zawodnicy klubów piłkarskich, którzy biorą udział w treningach i turniejach sportowych.

 

Obiekt otwarty jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach ustalonych przez animatora. Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu, regulaminu oraz godzin otwarcia zamieszczamy na stronie www.gostycyn.pl. Istnieje również możliwość rezerwacji boiska, należy jednak pamiętać, aby wcześniej poinformować o tym animatora.

 

 „Orlik” od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy wysoka frekwencja wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkich chętnych chcących skorzystać z  obiektu w Pruszczu serdecznie zapraszamy.

 

Kontakt do animatora:

 

Krzysztof Muzioł

 tel. 788 326 058

Harmonogram Orlika na aktualny miesiąc dostepny jest >>tutaj<<

 

UWAGA!

Rezerwacji boisk można dokonać bezpośrednio u animatora sportu w godzinach funkcjonowania Orlika. Należy pamiętać aby minimum dzień wcześniej poinformować o tym animatora.

Każda grupa (minimum 10 osób) korzystająca z obiektu zobowiązana jest do wyznaczenia osoby pełnoletniej odpowiedzialnej za wpis do rejestru. Osoba ta zobowiązana jest do okazania dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz odpowiada za ład i porządek w rejonie przebywania danej grupy zgodnie z regulaminem obiektu.


Godziny otwarcia kompleksu sportowego mogą ulec zmianie o czym animator sportu będzie informował wcześniej.

 img_0002jpg [600x450]


img_0004jpg [600x450]


img_0006jpg [600x450]

 

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl