Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|Wójt Gminy Gostycyn zaprasza mieszkańców Sołectwa Piła na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 27 lutego 2020 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Wiosce Górniczej.

Filmy

Miniatura video

Gazyfikacja gminy Gostycyn!

Jak twierdzą samorządowcy z gminy Gostycyn na tę inwestycję gmina czekała ponad 30 lat! Poniedziałek 10 lutego 2020 roku przechodzi do historii jako ten dzień, kiedy rozpoczyna się żmudny proces, którego efektem będzie rurociąg gazowy, który obejmie gminę. Założono, że inwestycja potrwa trzy lata, ale dzięki operatywności wszystkich stron jest szansa na to, że budowa zostanie przyspieszona o rok. W dzisiejszym teleskopie spore fragmenty spotkania z dyrektorem Zakładu Gazowniczego Polskich Sieci Gazowych, panem Sebastianem Latanowiczem.

Zobacz film »

Miniatura video

Joanna Aleksandrowicz w koncercie filmowo - musicalowym OD NOCY DO NOCY

Piękna, młoda, zachwyca talentem i charyzmą, już niedługo stanie na ślubnym kobiercu - Joanna Aleksandrowicz wystąpiła w Gminnym Ośrodku Kultury w Gostycynie. Jest aktorką młodego pokolenia, jej sumienna praca i pasja zaowocowały występami na scenach teatralnych i planach filmowych. Współpracuje ze znanymi reżyserami: Wojciechem Smarzowskim, Markiem Koterskim.

Zobacz film »

Miniatura video

Gostycyński TELESKOP (wyd. 9)

W mijających tygodniach mieliśmy sporo wydarzeń wartych odnotowania. Jak zawsze, specjalnie dla widzów nie tylko z gm. Gostycyn, przygotowaliśmy kolejne wydanie "Gostycyńskiego TELESKOPU". Dziękujemy wszystkim uczestnikom, za pomoc w przygotowaniu najnowszego wydania.

Zobacz film »

Miniatura video

Brda. Bory Tucholskie w Labiryntach Natury-kajakiem przez Gminę Gostycyn.

Brda. Bory Tucholskie w Labiryntach Natury-kajakiem przez Gminę Gostycyn.

Zobacz film »

Miniatura video

Gmina Gostycyn w Labiryntach Natury.avi

Gmina Gostycyn w LABIRYNTACH NATURY

Zobacz film »

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl