Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Filmy

Miniatura video

Gostycyński TELESKOP EXTRA. Turniej piłki siatkowej

Siatkówka na najwyższym poziomie, znakomite drużyny, emocjonujące mecze, czyli dwa pełne sportu dni w Gostycynie. Kto nie był, niech żałuje, pojawił się nawet minister, który wypowiedział do zebranych kibiców i mieszkańców kilka ciepłych słów. Piękna impreza emitowana na żywo wprost do sieci.

Zobacz film »

Miniatura video

Gostycyński TELESKOP wyd 4

W ubiegłym tygodniu pogoda spłatała nam figla, co mocno utrudniło naszą pracę, za to ten tydzień jest dosłownie przeładowany ogromem wydarzeń. Dla każdego coś ciekawego. Gostycyński TELESKOP postarał się o to, aby być we wszystkich kluczowych miejscach i wziąć udział w najważniejszych wydarzeniach.Zapraszamy!

Zobacz film »

Miniatura video

Gostycyński TELESKOP - wyd.3

W TELESKOPIE trzy tematy: Spotkanie samorządowców z wojewodą kujawsko pomorskim Alarm dla mieszkańców Tucholi i służb miejsko / powiatowych Zwiastun nowego programu, którego premiera nastąpi już za tydzień!

Zobacz film »

Miniatura video

Wsparcie finansowe dla gm. Gostycyn

Gmina Gostycyn zmienia się, te zmiany są dostrzegane przez wszystkich. W czwartek (05.września 2019r.) gminę odwiedził sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Pan Łukasz Schreiber, który wraz z Doradcą Wojewody Kujawsko - Pomorskiego Panem Jerzym Kowalikiem przekazał na ręce Pana wójta Ireneusza Kucharskiego hojny dar - wsparcie finansowe na remont dróg. Skromna uroczystość odbyła się w Kamienicy.

Zobacz film »

Miniatura video

TELESKOP wyd.2

program dla gostycyn.pl

Zobacz film »

Miniatura video

80 lat temu II WOJNA ŚWIATOWA stała się faktem...

W dniu 2 września w Gostycynie odbyła się uroczystość upamiętniająca 80-tą rocznicę wybuchu Drugiej Wojny Światowej. Jej pierwsza część odbyła się pod pomnikiem umiejscowionym na pobliskim skwerze, druga część odbyła się w Gostycyńskim Ośrodku Kultury, gdzie odbył się znakomity wykład prowadzony przez historyka i znawcę tematu, Pana Marka Sassa. W poruszający sposób poruszył on znane i nieznane fakty, z naszej tragicznej przeszłości.

Zobacz film »

Miniatura video

Witaj SZKOŁO!

2 DZIEŃ WRZEŚNIA w Gostycynie...

Zobacz film »

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom-jst.pl