Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501

Filmy

Miniatura video

Gostycyński TELESKOP EXTRA. Turniej piłki siatkowej

Siatkówka na najwyższym poziomie, znakomite drużyny, emocjonujące mecze, czyli dwa pełne sportu dni w Gostycynie. Kto nie był, niech żałuje, pojawił się nawet minister, który wypowiedział do zebranych kibiców i mieszkańców kilka ciepłych słów. Piękna impreza emitowana na żywo wprost do sieci.

Zobacz film »

Miniatura video

Gostycyński TELESKOP wyd 4

W ubiegłym tygodniu pogoda spłatała nam figla, co mocno utrudniło naszą pracę, za to ten tydzień jest dosłownie przeładowany ogromem wydarzeń. Dla każdego coś ciekawego. Gostycyński TELESKOP postarał się o to, aby być we wszystkich kluczowych miejscach i wziąć udział w najważniejszych wydarzeniach.Zapraszamy!

Zobacz film »

Miniatura video

Gostycyński TELESKOP - wyd.3

W TELESKOPIE trzy tematy: Spotkanie samorządowców z wojewodą kujawsko pomorskim Alarm dla mieszkańców Tucholi i służb miejsko / powiatowych Zwiastun nowego programu, którego premiera nastąpi już za tydzień!

Zobacz film »

Miniatura video

Wsparcie finansowe dla gm. Gostycyn

Gmina Gostycyn zmienia się, te zmiany są dostrzegane przez wszystkich. W czwartek (05.września 2019r.) gminę odwiedził sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Pan Łukasz Schreiber, który wraz z Doradcą Wojewody Kujawsko - Pomorskiego Panem Jerzym Kowalikiem przekazał na ręce Pana wójta Ireneusza Kucharskiego hojny dar - wsparcie finansowe na remont dróg. Skromna uroczystość odbyła się w Kamienicy.

Zobacz film »

Miniatura video

TELESKOP wyd.2

program dla gostycyn.pl

Zobacz film »

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl