Urząd Gminy Gostycyn czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 15.15|Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Aktualności

14 lipca 2017 16:05 | Aktualności

Piknik rodzinny w Małej Kloni

8 lipca 2017r. na placu rekreacyjno-sportowym w Małej Kloni odbył się festyn pn. „Piknik rodzinny” zorganizowany przez Sołtysa, Radę Sołecką, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotniczą Straż Pożarną, Świetlicę Wiejską oraz Radną Gminy Gostycyn Krystynę Domek.

Całość rozpoczęła się o godz. 15.00 meczem towarzyskim młodzieży. Radość zgromadzonych gości przerwała deszczową aurę. Mieszkańcy nie zawiedli i licznie przybyli,
aby wspólnie bawić się do białego rana. Pani sołtys Barbara Nahorska przywitała uczestników z uśmiechem na twarzy, zapraszając do udziału w zabawie.

W programie znalazło się wiele atrakcji przygotowanych dla całych rodzin. Można było skorzystać z kącika fryzjerskiego, pomalować twarz czy też zrobić sobie tatuaż. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały „stół rozmaitości”, a członkowie OSP serwowali kiełbaski z grilla. Pokaz Pierwszej Pomocy przeprowadził również przedstawiciel OSP- Paweł Piesik. Poza tym, ogromną popularnością cieszył się kącik fotograficzny. Dużo radości wprowadziły odwiedziny kowboja, który chętnie pozował do zdjęć. Niezwykłą atrakcją były także animacje balonowe, ogromne bańki mydlane oraz zabawy z Chustą Klanza. Przeprowadzono mnóstwo konkursów z nagrodami. Jednym z nich był wybór najfajniejszego stroju członka rodziny. Chętni mogli przebrać się za mamę, tatę, babcię, dziadka lub dziecko. Pierwsze miejsce zajął Wiktor Górecki, drugie Agata Ratkowska, a trzecie Amelia Górecka. Kreacje uczestników wywołały salwy śmiechu wśród publiczności.

Impreza zakończyła się zabawą taneczną, która trwała do białego rana. Do zobaczenia
w przyszłym roku!

Przeczytano: 414 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom-jst.pl