Urząd Gminy Gostycyn czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 15.15|Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Aktualności

14 września 2017 21:07 | Aktualności

Informacja w sprawie gazyfikacji gminy Gostycyn

W związku z zainteresowaniem mieszkańców budową sieci gazowej na terenie gminy Gostycyn, podjęliśmy rozmowy ze spółka gazownicza i zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiet dla PSG sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy. Wypełnienie ankiety pozwoli na poznanie Państwa zapotrzebowania na gaz ziemny. Wyniki ankiety zostaną wykorzystane przez PSG sp. z o. o. do celów związanych z analizą możliwości gazyfikacji gminy Gostycyn. Wypełnienie ankiety nie jest zobowiązaniem i nie pociąga skutków prawnych. Ankieta jest dobrowolna i służyć będzie jedynie w rozeznaniu potrzeby poszczególnych miejscowości w zakresie dostawy gazu ziemnego.

Wypełnione ankiety można składać u sołtysów jak również w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy w Gostycynie lub przesłać pocztą elektroniczną na poniższe adresy e-mail:

- gostycyn@las.pl

-r.giersz@gostycyn.pl

do dnia 30 września 2017 r.

 

W razie pytań lub niejasności odnośnie wypełniania ankiety, prosimy o kontakt telefoniczny tel. 52 336 73 17, sprawą zajmuje się Pani Roma Giersz.

 

Uwaga! Ankieta w swojej ważności musi bezwzględnie zawierać dane osobowe i czytelne podpisy wypełniającego.

Przeczytano: 509 razy. Wydrukuj|Do góry

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom-jst.pl