Urząd Gminy Gostycyn czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 15.15|Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Aktualności

02 października 2017 10:50 | Aktualności

Relacja ze spotkania z Barbarą Kosmowską.

Dnia 26 września odbyło się spotkanie wyjątkowe, gdyż z autorką bestselerowych powieści dla kobiet, tych starszych i młodszych. W podróż po trudnej drodze autora, opisującego życie takim jakim jest, bez różów i retuszu, zabrała nas Pani Basia Kosmowska. Osoba miła i ciepła, która nie boi się oswajania trudnych relacji i przeżyć, jakie nas mogą codziennie spotkać. Choć w swoich książkach podejmuje tematy czasem bardzo trudne, robi to w sposób subtelny i delikatnie, z poczuciem humoru, dbając o komfort czytelnika. Fenomen literatury wychodzącej spod pióra Pani Basi Kosmowskiej, jak  udało nam się ustalić podczas naszego spotkania, polega na tym, że łączy pokolenia, a książki dedykowane dla dzieci czy młodzieży, równie dobrze mogą czytać ich rodzice, aby móc się odnaleźć w tym trudnym okresie dojrzewania.

Czytelnicy, którzy licznie przybyli do naszej biblioteki, chętnie zadawali pytania pisarce o warsztat artystyczny. Skąd bierze pomysły na swoje książki? Czy ma wpływ na to jakie ilustracje mają być w jej książkach? Jaka z książek jest Jej ulubioną? Na te i wiele innych pytań można było poznać odpowiedź w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gostycynie, we wtorkowy wieczór. Serdecznie dziękujemy wszystkim czytelnikom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Życzymy miłej lektury i czekamy na kolejne wspólne spotkanie.

Anna Majrowska

Foto. Joanna Edwarczyk

Przeczytano: 336 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom-jst.pl