Urząd Gminy Gostycyn czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 15.15|Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Aktualności

16 listopada 2017 20:46 | Aktualności

Konferencja pn. „działania programowe ministerstwa rodziny, pracy i polityki społecznej wspierające jednostki samorządu terytorialnego w realizacji zadań własnych w obszarze polityki społecznej” – 14.11.2017r.

W Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyła się konferencja na temat realizacji i zamierzeń dotyczących programu Senior+ . W konferencji udział wzięli przedstawiciele ministerstwa, urzędu wojewódzkiego oraz seniorzy z dwóch Domów Dziennego Pobytu: Inowrocławia i Gostycyna. Nasi seniorzy zaprezentowali krótkie przedstawienie słowno-muzyczne. Gmina przygotowała krótką prezentację multimedialną na temat funkcjonowania ośrodka. Podziękowania dla osób zaangażowanych w tworzenie Dziennego Domu w Gostycynie skierował Pan Wójt Gminy Ireneusz Kucharski. Serdecznie podziękował pracownikom Urzędu Wojewódzkiego na czele z Panią Dyrektor Dorotą Hass oraz władzom wojewódzkim i pracownikom Spółdzielni Socjalnej „Borowiacki Wigor” za pomoc w otwarciu i prowadzeniu ośrodka. Równocześnie na zewnątrz sali konferencyjnej stoisko z wyrobami rękodzielniczymi przygotowali twórcy ludowi z gminy Gostycyn. Dziękujemy!

Przeczytano: 477 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom-jst.pl