Urząd Gminy Gostycyn czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 15.15|Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Aktualności

01 grudnia 2017 07:36 | Aktualności

Warsztaty Świąteczne - relacja

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej… W sklepach pojawiają się już dekoracje świąteczne i ozdoby choinkowe - wybór jest ogromny, ale żadna ozdoba świąteczna nie cieszy tak, jak ta, która została wykonana własnoręcznie. O tym przekonali się uczestnicy cyklu warsztatów pt. „Świąteczne cacka”.

Zajęcia zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Gostycynie odbywały się
w dwie ostatnie środy listopada. Prowadziła je artystka z Torunia, pani Alicja Wiślińska – Kornacka, a uczestniczyły w nich nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorośli.

Warsztaty wywołały sporo radości wśród uczestników – podczas pierwszych, 22 listopada pod bacznym okiem instruktorki wykonano kolorowe lampiony malowane na szkle, a na drugich, 29 listopada choinkowe ozdoby takie, jak: aniołki, koniki, gwiazdki, serca, czy księżyce. Wykonanie takich cudeniek wymagało od uczestników precyzji, dokładności i przede wszystkim cierpliwości, ale warto było - efekty przyniosły wiele satysfakcji.

Przeczytano: 460 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom-jst.pl