Urząd Gminy Gostycyn czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 15.15|Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Aktualności

07 grudnia 2017 00:08 | Aktualności

Podziękowania dla strażaków !

Dnia 1 grudnia odbyło się uroczyste podziękowanie wszystkim strażakom ochotnikom, którzy uczestniczyli w akcjach usuwania skutków jakie pozostawiła sierpniowa nawałnica.  Wójt Ireneusz Kucharski po słowach powitania każdego z zaproszonych druhów podziękował ochotnikom, którzy nieśli pomoc poszkodowanym mieszkańcom. Podkreślił, iż to właśnie  oni jako pierwsi docierali do potrzebujących pomocy  mieszkańców.  Wójt zaznaczył, iż poświęcenie jakim wykazali się strażacy świadczy o ogromnej odpowiedzialności z pełnionej służby oraz głęboko zakorzenionej misji strażaka. Na uwagę zasługuje fakt, że niejeden z nich sam ucierpiał z powodu żywiołu, a pomimo to nie pozostawił służby.  To czego dokonali nasi strażacy, sprawia że jesteśmy dumni, że tacy ludzie są między nami.

Na ręce Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi Dariusza Goźlińskiego serdeczne podziękowania wójt złożył strażakom Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi za pomoc i owocną współpracę podczas działań związanych z usuwaniem skutków nawałnicy w naszej gminie.

W spotkaniu uczestniczyli również: Przewodniczący Rady Gminy Gostycyn Ryszard Sucharski, Radny i Sołtys miejscowości Gostycyn Jerzy Ochała,  Danuta Jawor- odpowiedzialna w gminie za współpracę z jednostkami OSP oraz zarządzanie kryzysowe.

Przeczytano: 640 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom-jst.pl