Urząd Gminy Gostycyn czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 15.15|Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Aktualności

21 grudnia 2017 07:37 | Aktualności

„Boom Matuzalem VI” - relacja

Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Burchat” zakończyło realizację projektu pt. „Boom Matuzalem VI”.

Zadanie, skierowane do Seniorów powyżej 60 roku życia z Gminy Gostycyn było kontynuacją poprzednich projektów dla seniorów. Całość polegała na zagospodarowaniu czasu wolnego osobom starszym, a głównym celem zadania było wprowadzenie innowacyjnych form spędzenia wolnego czasu oraz kontynuacja dotychczas wprowadzonych oraz ożywienie działalności osób starszych z terenu naszej gminy.

Dzięki włączeniu się w działania nasi seniorzy przekonali się że starość może być piękna i ciekawa. Przez realizację tego projektu pokazaliśmy wszystkim, że mieszkając w małych miejscowościach można również dużo osiągnąć, wiele się nauczyć i miło spędzić wolny czas.

W tym roku projekt przebiegał w dwóch blokach tematycznych: posiąść wiedzę oraz kultura i rozrywka. Tak, więc odbyły się następujące działania: spotkania z prawnikiem, nauka języka angielskiego, piknik nad Brdą oraz wyjazd do Teatru Muzycznego w Gdyni.

Przeczytano: 561 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom-jst.pl