Urząd Gminy Gostycyn czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 15.15|Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Aktualności

19 czerwca 2018 00:07 | Aktualności

Jednogłośne absolutorium dla Wójta Gminy Gostycyn

14 czerwca br. Rada Gminy Gostycyn jednogłośnie udzieliła Wójtowi Gminy absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2017 rok.

Przewodniczący Rady złożył życzenia oraz wręczył kwiaty Wójtowi oraz Skarbnikowi Gminy.

Wójt Ireneusz Kucharski podziękował Radzie Gminy za udzielenie absolutorium oraz za dobrą współpracę. Dodał, że absolutorium, to jest ocena realizacji zadań, których oczekują od nas mieszkańcy, w ramach możliwości finansowych budżetu gminy. Podziękował również sołtysom za to, że prowadzą m.in. fundusz sołecki oraz za to, że realizują zadania gminne na szczeblu sołeckim. Szczególne podziękowania skierował do  pracowników Urzędu, w tym do pani Skarbnik i pani Sekretarz oraz do kierowników jednostek organizacyjnych: pani Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, pani Dyrektor Gminnego Zespołu Oświatowego, pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz pani Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej. Podziękował także pani Prezes „Kamionki” i jej Zarządowi, bo to, że „Kamionka” się rozwija, to gminie też pomogło, ponieważ wykonuje dużo gminnych inwestycji. Na koniec życzył, aby za rok się spotkali i mogli też sobie pogratulować kolejnych sukcesów.

Przewodniczący Rady powiedział, że jako Rada starają się pomagać panu Wójtowi w realizacji zadań i nigdy nie byli przeciwni sprawom gospodarczym. Należy cieszyć się z tego co mają, a widać jak zmienia się oblicze naszej gminy, ile jest zrobionych inwestycji i ile jest zaplanowanych. Dodał, że współpraca między Wójtem a Radą Gminy układa się bardzo dobrze, a efektem są wszystkie przedsięwzięcia gospodarcze.

Przeczytano: 345 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom-jst.pl