Urząd Gminy Gostycyn czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 15.15|Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Aktualności

07 października 2018 21:36 | Aktualności

Kolejny krok do budowy sieci gazowej

W dniu 1 października 2018r. Wójt Ireneusz Kucharski podpisał z Dyrektorem PSG Sebastianem Latanowiczem porozumienie o współpracy mającej na celu gazyfikację gminy Gostycyn.

Przypomnijmy, że rok temu został podpisany z PSG list intencyjny i przez ten okres była prowadzona analiza budowy sieci gazowej. Podpisując w poniedziałek porozumienie rozpoczyna się  II etap, w którym zostały określone konkretne  zasady współpracy podczas procesu inwestycyjnego. Gmina zobowiązuje się do sprawnej obsługi w zakresie maksymalnego skrócenia czasu wydawania decyzji lokalizacyjnych na umieszczenie sieci gazowej, wyrażenia zgód na zajęcie pasa drogowego oraz innych czynności bezpośrednio zależnych od Gminy Gostycyn.

Planowany harmonogram: do 2020 roku zostanie wykonana dokumentacja projektowa. Następnie po uzyskaniu pozwolenia na budowę  spółka rozpocznie budowę sieci gazowej.

Przeczytano: 349 razy. Wydrukuj|Do góry

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom-jst.pl