Urząd Gminy Gostycyn czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 15.15|Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Aktualności

20 listopada 2018 10:12 | Aktualności

Koncert dla Niepodległej - relacja

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Burchat” z Gostycyna zorganizowało koncert pieśni przygodnych do dobrego życia użytecznych pt. „Dla Niepodległej”. Uroczystość odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury w Gostycynie w sobotę (10.11.2018r.) o godzinie 17:00. Na scenie zaprezentowali się artyści z gminy Gostycyn: zespół Gravel Garden, Schola „Paczka Rozalki”, soliści ze Studia Piosenki, Ewa Talaśka, Barbara Piasecka, Adam Cymerys, Chór Cantabile i wykonali pieśni oraz piosenki patriotyczne, tradycyjne oraz współczesne, a Agnieszka Hoffmann i Marek Sass połączyli je tekstami poetyckimi i prozatorskimi. W sali kominkowej wystawiona została księga pamiątkowa, do której wpisywali się uczestnicy koncertu. Sala widowiskowa wypełniona była po brzegi, a goście chętnie śpiewali wraz z artystami. Współorganizatorami byli: GOK Gostycyn i Szkoła Podstawowa w Gostycynie.
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za aktywny udział w obchodach tej pięknej rocznicy oraz artystom za zaangażowanie się w przygotowanie koncertu. Zadanie zostało dofinansowane ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Przeczytano: 481 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom-jst.pl