Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501

Aktualności

07 grudnia 2018 15:09 | Aktualności

Mikołajkowe Święto Radości - Relacja

Ze względu na rosnącą ilość grzecznych dzieci, święty Mikołaj przyjechał do Gminnego Ośrodka Kultury w Gostycynie dzień szybciej niż zwykle, czyli 5 grudnia. Mikołajkowe Święto Radości rozpoczęło się o godzinie 16:00. Podczas świętowania trwał kiermasz bożonarodzeniowy, gdzie wystawcy oferowali swoje własnoręcznie wykonane dzieła. Można było zakupić wiele ciekawych rzeczy, m.in.: ozdoby świąteczne, pierniki, a także zabawki handmade. Sala widowiskowa GOK była wypełniona po brzegi. Dzieci z rodzicami bawili się, tańczyli wraz z Klaunami Ruphertem i Rico. The Circus Show, które na długo zapadnie w pamięci uczestników było pełne atrakcji. Podczas zabawy dzieci otrzymały mikołajkowe czapki, słodkie upominki, a także mogły brać udział w konkursach na temat wiedzy o Mikołaju. Nastąpiło też malowanie włosów, łapanie baniek oraz zabawa konfetti. Radość udzielała się każdemu, nawet Mikołajowi, który przyniósł ze sobą wielki wór słodkości dla grzecznych dzieci. Mikołajkowe Święto Radości stało się już tradycją w Gminnym Ośrodku Kultury w Gostycynie.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na koncert bożonarodzeniowy, pt. „Szczypta Serca” 23 grudnia 2018r. o godzinie 16:00 w sali widowiskowej GOK. Wystąpią dzieci ze Studia Piosenki, Schola „Paczka Rozalki” oraz DUET SOPRANO&PIANO z opery Nova w Bydgoszczy.

Przeczytano: 675 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl