Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501

Aktualności

25 lutego 2019 09:34 | Aktualności

Zapraszamy do udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim „W świecie poezji dziecięcej”.

Gminny Ośrodek Kultury wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Gostycynie zapraszają do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim „W świecie poezji dziecięcej”.
Jest to już XIX edycja konkursu przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych, którzy chcieliby spróbować swoich zdolności w deklamacji.
Celem konkursu jest zainteresowanie najmłodszych sztuką recytacji, a tym samym pielęgnowanie ojczystego języka, ze szczególnym uwzględnieniem dbałości o kulturę i estetykę „żywego słowa”.
Konkurs odbędzie się 22 marca 2019r. (piątek) o godz. 10:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Gostycynie.
Prosimy o wytypowanie uczestników ze swojej placówki/instytucji. Biorąc pod uwagę, że konkurs przeprowadzany jest w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I – III i klasy IV – VIII), zgłaszacie Państwo pisemnie maksymalnie 4 uczestników w każdej kategorii, w terminie do 16 marca br. Dyrektor/opiekun sam decyduje, jaka liczba dzieci wystąpi w poszczególnych kategoriach. Zgłoszenia przyjmują instruktorzy w Gminnym Ośrodku Kultury w Gostycynie lub w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gostycynie.

REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZEŃ do pobrania na stronie www.gokgostycyn.pl w zakładce "Do pobrania".

plakat_w_swiecie_poezji.jpg

 

Przeczytano: 432 razy. Wydrukuj|Do góry

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl