Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501

Aktualności

08 marca 2019 13:58 | Aktualności

Zaproszenie na zajęcia z kodowania

Mówi się, że prócz języka polskiego i angielskiego, każde dziecko powinno znać także trzeci język. Jest nim język programowania. Twórca Facebooka, Mark Zuckerberg powiedział, że za 15 lat nauka programowania w szkołach będzie sprawą naturalną, tak jak lekcje pisania i czytania. Dlaczego programowanie jest takie ważne? Wiele wskazuje, że zawody oparte na tej umiejętności jeszcze długo będą cieszyły się powodzeniem. A jeśli nie myślisz jeszcze o przyszłości swojego malucha, pomyśl o jego teraźniejszości - programowanie to doskonała, rozwijająca myślenie zabawa, z której korzyści trudno zliczyć.
Biblioteka w Gostycynie ogłasza zapisy na zajęcia klubu kodowania dla dzieci. Zajęcia są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zaczynamy 27 marca 2019 r. o godz. 13:30.

Na zajęciach poznamy język programowania, żeby roboty nas słuchały. Pomożemy wrócić Scottiemu na jego planetę. Poznamy aplikacje: Bit By Bit, Photon EDU i Scottie Go! Edu. Zapraszamy!

Klaudia Kwasigroch
Gminna Biblioteka Publiczna w Gostycynie
tel. 523346251

Przeczytano: 508 razy. Wydrukuj|Do góry

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl