Urząd Gminy Gostycyn czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 15.15|Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Aktualności

14 marca 2019 11:39 | Aktualności

Stylistka i kreatorka wizerunku w bibliotece - warsztaty z Karoliną Domaradzką

Pani Karolina Domaradzka rozpoczęła swoją przygodę z modą w Londynie. To właśnie tam nauczyła się kreować wizerunek, tworzyć stylizacje i wyrażać siebie poprzez ubiór. Stylistka z Bydgoszczy odwiedziła we wtorkowe popołudnie naszą bibliotekę, aby w miłym towarzystwie, przy dobrej kawie porozmawiać o modzie. A moda to zabawa, ciągłe poszukiwanie swojego stylu, dlatego nie bójmy się eksperymentować i inspirować.
Każda z nas może stworzyć obraz własnej osoby jaki najbardziej będzie nam odpowiadał i z którym będziemy czuły się najlepiej. Przemiana wizerunku musi nastąpić w nas samych. Stylizacja jest ważna, ale jest dopełnieniem tego, co zachodzi w naszej głowie. Musimy czuć, że to, co mamy na sobie, współgra z tym, co mamy w środku. Styl powinien podkreślać osobowość i nie może jej przysłaniać.
Warsztaty z Panią Karoliną dały nam wiedzę na temat ubrań, w które warto inwestować, ale przede wszystkim upewniły w przekonaniu, że należy niwelować kompleksy. Każda z nas jest piękna, każda z nas ma się czym pochwalić, ale przede wszystkim mamy się różnić. Kobiety nie mają być klonami, mają mieć swój własny, niepowtarzalny i indywidualny styl, niezależnie od wieku, wzrostu czy figury – bawmy się modą i stylem!
Przy okazji spotkania wszystkie panie mogły wypożyczyć książki o modzie!

Magdalena Górka
GBP Gostycyn
tel. 523346251

Przeczytano: 512 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom-jst.pl