Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501|Od 1.09 do 30.11 trwa Powszechny Spis Rolny 2020. Udział w tym badaniu jest obowiązkowy. Wejdź na spisrolny.gov.pl i spisz się sam lub zadzwoń na infolinię.

Aktualności

18 marca 2019 13:19 | Aktualności

Chcesz sprawdzić stan jakości powietrza dla terytorium Polski? Odwiedź stronę Instytutu Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy.

Od 1 stycznia 2019 r. Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy ustawowo odpowiada za wykonywanie obliczeń i prognoz jakości powietrza dla terytorium Polski.

Prognozy jakości powietrza prezentowane są na stronie http://ios.edu.pl/jakosc-powietrza/ Dane aktualizowane są codziennie w godzinach porannych, na kolejne trzy dni („dziś-jutro-pojutrze”).

Aktualnie na stronie dostępne są:

-   mapy indeksu średniodobowego na kolejne trzy dni;

-   trend zmian indeksu w miastach wojewódzkich;

-  animacja rozkładu indeksu nad obszarem Polski.

Serdecznie zachęcamy do bezpłatnego korzystania z zamieszczanych prognoz, zarówno w formie udostępnianych na Państwa stronach mapek z podaniem źródła danych lub bezpośredniego odesłania do strony internetowej IOŚ-PIB.

 


 

Chcesz zobaczyć aktualne wyniki kliknij na powyzszy link lub na logo Instytutu poniżej.

logo.png

Przeczytano: 937 razy. Wydrukuj|Do góry

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl