Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|Wójt Gminy Gostycyn zaprasza mieszkańców Sołectwa Piła na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 27 lutego 2020 r. (czwartek) o godz. 18.00 w Wiosce Górniczej.

Aktualności

19 marca 2019 11:52 | Aktualności

Spotkanie z Wojewodą z okazji Dnia Sołtysa

W dniu 12 marca br. Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz spotkał się z sołtysami z województwa kujawsko-pomorskiego w sali im. Bydgoskiego Marca 1981 Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy. Okazją był przypadający 11 marca Dzień Sołtysa.

W uroczystości wzięła również udział m.in. Sekretarz Prezesa Rady Ministrów i Pełnomocnik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do spraw Zrównoważonego Rozwoju Anna Gembicka, która odczytała list od Premiera Mateusza Morawieckiego.

Gminę Gostycyn reprezentował Sołtys Gostycyna Jerzy Ochała.

Z okazji Dnia Sołtysa wszystkim sołtysom oraz wspierającym ich Radom Sołeckim z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, Wojewoda złożył najserdeczniejsze życzenia oraz podziękował za trud w sprawowaniu tak ważnej funkcji. Życzył owocnej, pełnej wzajemnego zrozumienia współpracy, zarówno z mieszkańcami, jak i władzami samorządowymi, zadowolenia z osiągniętych celów, radości, powodzenia w życiu prywatnym oraz wielu powodów do uśmiechu na co dzień.

Na zakończenie z pięknym koncertem wystąpił jeden z największych i najstarszych zespołów folklorystycznych w Województwie Kujawsko-Pomorskim, Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Bydgoska” pod kierownictwem Pani Elżbiety Kornaszewskiej-Rogackiej.

 

Przeczytano: 721 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl