Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501

Aktualności

25 czerwca 2019 18:32 | Aktualności

W Bagienicy i Kamienicy było bardzo wesoło..

Świetlice Wiejskie w Bagienicy i Kamienicy wraz z sołtysami wsi, KGW oraz Klub Seniora Spokojna Przystań zorganizowały Festyny rodzinne i Dzień Dziecka. W tych dniach dzieci i mieszkańcy miejscowości mogli korzystać z wielu atrakcji które przygotowali dla nich organizatorzy. Były dmuchańce, pokazy baniek, warkoczyki, malowanie twarzy, pokazy strażackie,  smakołyki przygotowane przez seniorki oraz KGW, ognisko z kiełbaskami, zabawa pod chmurką i wiele konkursów z nagrodami.

Mam nadzieję, że w tych dniach w których organizowaliśmy imprezy wszystkim dzieciom bardzo się podobały atrakcje które przygotowaliśmy. Dziękuję sponsorom za pomoc w organizacji. A już teraz zapraszam wszystkie dzieci z Bagienicy i Kamienicy do świetlic gdzie podczas Wakacji będzie mnóstwo niespodzianek. Szczegóły będą przekazywane w świetlicach oraz na portalach społecznościowych - powiedział instruktor świetlic w Bagienicy i Kamienicy Krzysztof Muzioł.

Przeczytano: 582 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl