Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501

Aktualności

26 czerwca 2019 12:37 | Aktualności

Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Gostycyn rozstrzygnięte.

Stało się już tradycją, że w związku z obchodami Dni Gminy Gostycyn, nie może w kalendarzu wydarzeń zabraknąć zawodów wędkarskich o puchar Wójt Gminy Gostycyn. Nie inaczej było w tym roku.

Przypomnijmy, iż XI DNI GMINY GOSTYCYN jeszcze w ubiegłym tygodniu (15.06.2019 r.) zainaugurowano gminnym spływem kajakowym (szczegóły zobacz TUTAJ), a już tydzień później, w niedziele odbyły się wyżej wymienione zawody.

Inicjatorem zawodów było gostycyńskie koło wędkarskie PZW.

Zbiórka, zapisy i późniejsza odprawa, na której m.in. przydzielono uczestnikom miejsca w łowisku, nastąpiła w godzinach 05.00-06.00.

Konkurs trwał do godz. 09.00. Po tej godzinie skład sędziowski zawodów dokonał szacowania połowu. Tego dnia zwycięskim uczestnikiem zawodów okazał się p. Mateusz Nędzołek, który wyłowił z gostycyńskiego jeziora niemal 2 kg amura.

Kolejne miejsca tj. II i III  zajęli p. Łukasz Żmich i Przemysław Parol.

Po zakończonych zawodach, wszystkich uczestników zaproszono do wspólnego grilla.

Pełna lista uczestników oraz zajmowane miejsca dostępne są poniżej.

 

 Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy.

pzw.jpg

Pełna lista uczestników zawodów o Puchar Wójta Gminy Gostycyn

konkurs_o_puchar_wojta_wedkarski.jpg

Zdjęcie z zwycięzcami zawodów.

Przeczytano: 629 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl