Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501

Aktualności

10 lipca 2019 20:52 | Aktualności

Mundialito 2019

Kolejny już raz Świetlice Wiejskie z Gminy Gostycyn zorganizowały dla dzieci turniej piłki nożnej. Początkowo turniej miał być rozegrany na boisku Orlik w Pruszczu ale ze względu na złe warunki atmosferyczne zawody były przeniesione do hali w Gostycynie. W turnieju udział wzięła liczna grupa dzieci z całej gminy. Celem zawodów było aktywne spędzanie wolnego czasu podczas Wakacji 2019 oraz wychowywanie najmłodszych w duchu idei Fair - Play. Współorganizatorem turnieju była Gmina Gostycyn oraz CS-R w Gostycynie. Wszystkie drużyny przygotowały się do turnieju bardzo dobrze o czym świadczy ilość zdobytych bramek. Najlepszym zespołem okazała się  Świetlica z Pruszcza przed Kamienicą i FC Gostycyn. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, a najlepsze drużyny puchary ufundowane przez Wójta Gminy Gostycyn. Rozdano również nagrody dla najlepszych graczy turnieju, a zostali nimi: Kacper Kuligowski, Mikołaj Mazalon oraz Daniel Szymański. Nagroda Fair-Play powędrowała do Kacpra Andreasika.

 

Chciałbym serdecznie podziękować dzieciaczkom za udział w zawodach oraz instruktorom świetlic za pomoc w organizacji. Podziękowania również  należą się sponsorom oraz Markowi Szwedzie i Jarosławowi Kuligowskiemu za pomoc przy stoliku sędziowskim.

- powiedział organizator zawodów Krzysztof Muzioł

Przeczytano: 1412 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl