Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501|Od 1.09 do 30.11 trwa Powszechny Spis Rolny 2020. Udział w tym badaniu jest obowiązkowy. Wejdź na spisrolny.gov.pl i spisz się sam lub zadzwoń na infolinię.

Aktualności

16 lipca 2019 11:54 | Aktualności

Od lipca jaśniej, oszczędniej i estetyczniej w Gostycynie.

Z końcem ubiegłego tygodnia, oddano do użytku zmodernizowaną linię oświetlenia ulicznego, ulicy Dzieci Drzewa Życia w Gostycynie.

Ulica była białą plamą na mapie oświetlenia placów i ulic w gminie.  Przypomnijmy, ulica Dzieci Drzewa Życia stanowi jedną z głównych ulic komunikacji dla mieszkańców Gostycyna. Droga prowadzi m.in. do Szkoły Podstawowej i Przedszkola, Centrum Sportowo-Rekreacyjnego, Astrobazy, Biblioteki oraz do ulic: Szkolnej, Usługowej, Projektowanej.

Zakres prac obejmował wybudowanie nowej linii oświetlenia z umiejscowieniem 18 opraw typu led.

Wartość prac wyniosła 149 tys. zł. Obecnie czekamy jeszcze na wyrażenie zgody przez właściwe podmioty na umiejscowienie dodatkowego punktu oświetlenia przejścia dla pieszych na drodze woj. nr 237 (ul. Bydgoska). Ponadto wymieniono oprawy parkowe w Parku im. Henryki Grabowskiej.

Poglądowy zakres prac przedstawiono na poniższej fotografii.

nowe_oswietlenie.jpg

Foto nr 1. Schemat poglądowego zakres prac w zakresie modernizacji oświetlenia ulicznego na ul. Dzieci Drzewa Życia.

Przeczytano: 663 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl