Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501

Aktualności

09 września 2019 18:05 | Aktualności

Powstają nowoczesne place zabaw

Trwają prace związane z realizacją projektu dofinansowanego z funduszy Unii Europejskiej pn. „Utworzenie i doposażenie miejsc rekreacji, sportu i wypoczynku w gminie Gostycyn”. Wniosek został złożony za pośrednictwem LGR Morenka i został zakwalifikowany do dofinansowania ze środków Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” w wysokości 275 000 zł. Całkowita wartość planowana jest na kwotę 395 612,40 zł. Dzięki środkom powstaną nowoczesne urządzenia zabawowe na placach zabaw w miejscowościach: Łyskowo, Bagienica, Gostycyn przy szkole, Kamienica i Przyrowa. Dodatkowo powstaną siłownie zewnętrzne i ogrodzenie w miejscowości Bagienica i Gostycyn przy hali sportowej. Projekt zakłada także wyposażenie Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w nowe urządzenia siłowni, zakup robota do piłek oraz nagłośnienie. Zakończenie projektu planuje się na I dekadę października br.

Przypomnijmy, że w dniu 3 października 2018 r. wójt Ireneusz Kucharski wraz ze Skarbnikiem Anną Jagła podpisali umowę z Marszałkiem Województwa Pomorskiego na projekt dofinansowany z funduszy Unii Europejskiej pn. „Utworzenie i doposażenie miejsc rekreacji, sportu i wypoczynku w gminie Gostycyn”. Wniosek został złożony za pośrednictwem Lokalnej Grupy  Morenka i został zakwalifikowany do dofinansowania ze środków Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

Przeczytano: 485 razy. Wydrukuj|Do góry

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl