Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501

Aktualności

11 września 2019 16:56 | Aktualności

Wizualizacja rozbudowy remizy OSP Gostycyn

W załączeniu przedstawiamy ostateczną koncepcję wraz z wizualizacją rozbudowy  remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Gostycynie.

Koncepcja przewiduje powiększenie istniejących garaży oraz dobudowę jeszcze jednego, łącznie na cztery samochody. Na parterze dodatkowo przewidziane są magazyny na sprzęt, toalety i umywalnie dla strażaków ochotników. Na I piętrze przewidziane jest pomieszczenie biurowe dla Zarządu OSP, Archiwum, sala konferencyjna, która może być wykorzystywana na imprezy okolicznościowe oraz toalety i umywalnie. Od strony placu przewidziane są pomieszczenia biurowe, w których będzie pracował zespół zarządzania kryzysowego. Sytuacje kryzysowe związane przede wszystkim z anomaliami pogodowymi mogą się zdarzać coraz częściej. Umiejscowienie zespołu w jednostce OSP umożliwi lepszą koordynację działań.  W pomieszczeniach Zarządzania Kryzysowego docelowo ma również powstać centrum monitoringu wizyjnego.

Koncepcję można również zobaczyć w biurze ds. inwestycji Urzędu Gminy w Gostycynie. Na ewentualne uwagi czekamy do końca września 2019 r.

Przeczytano: 586 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl