Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501

Aktualności

22 września 2019 18:17 | Aktualności

PRACA. Rekrutacja do projektu kulinarnego w Górniczej Wiosce

Górnicza Wioska rozpoczyna rekrutację do projektu kulinarnego. Głównym celem jest nabycie przez uczestników umiejętności gotowania tradycyjnych, lecz „odświeżonych”, potraw kuchni borowiackiej. Zapraszamy osoby, które chcą zdobyć nowe umiejętności praktyczne i nie boją się ciężkiej pracy pod okiem szefa kuchni historycznej z Wielkopolski.
W ramach projektu gwarantowane darmowe szkolenia i warsztaty, wyżywienie, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie, badania sanitarne, szkolenie BHP, zajęcia z doradcą zawodowym, pokrycie kosztów dojazdu na warsztaty, wyjazdy i wizyty studyjne w obiektach gastronomicznych serwujących kuchnię regionalną i tradycyjną i wiele innych ciekawostek.  W programie m.in zajęcia praktyczne „kuchnia regionalna Borów Tucholskich: dania główne, desery, dania z ryb, zajęcia cukiernicze” itp.  Wymagania: uczestnicy z powiatu tucholskiego (gminy Lubiewo, Cekcyn, Śliwice, Kęsowo, Gostycyn, Tuchola). Po zakończeniu projektu najlepsi kursanci mogą liczyć na zatrudnienie. Będzie sporo pracy i ilości godzin spędzonych praktycznie w kuchni pod okiem doświadczonego szefa kuchni.
Zgłoszenia na buko@las.pl lub 664778810 do 10 października 2019. Zapraszamy!

Przeczytano: 455 razy. Wydrukuj|Do góry

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl