Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501

Aktualności

27 września 2019 12:03 | Aktualności

K O M U N I K A T w sprawie funkcjonowania Ośrodka Zdrowia w Gostycynie

Urząd Gminy  w Gostycynie uprzejmie informuje mieszkańców i wszystkie osoby korzystające z usług podstawowej opieki zdrowotnej w Gostycynie, że z dniem 01 października 2019 r. świadczenia zdrowotne realizować będą lekarze ze spółki cywilnej M. Hofman i E.Kupc.

W związku z powyższym dla wszystkich osób leczących się i korzystających z usług w Ośrodku Zdrowia, w Gostycynie żadne świadczenia nie ulegną zmianie.

Dostępni będą lekarze i pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej .Funkcjonować będą poradnie: dziecięca i ginekologiczna . Czynna będzie rehabilitacja i udzielane  świadczenia i porady stomatologiczne.

Z nowym podmiotem samorząd gminy współpracować będzie w zakresie programów profilaktycznych dla dzieci, młodzieży i osób starszych.

Prosimy wszystkie osoby korzystające z usług  naszego Ośrodka Zdrowia w Gostcynie o zrozumienie przeprowadzonych zmian, których celem jest zapewnienie stałej opieki medycznej i  utrzymanie standardu świadczonych usług.

Przeczytano: 743 razy. Wydrukuj|Do góry

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl