Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501

Aktualności

10 października 2019 21:16 | Aktualności

Rządowa dotacja na budowę boisk sportowych w m. Kamienica

Dziś Minister Sportu Pan Witold Bańka podjął decyzję o dofinansowaniu  budowy infrastruktury sportowej w ramach programu Sportowa Polska. Wśród beneficjentów znalazła się gmina Gostycyn z projektem pn. „Budowa ogólnodostępnych rekreacyjnych boisk sportowych w Kamienicy”. Informację o tym przekazał władzom gminy Minister Pan Łukasz Schreiber. Wartość całego projektu planowana jest na 700 tysięcy złotych. Dotacja wynosi 350 tysięcy złotych.

Projekt przewiduje budowę dwóch boisk. Pierwsze boisko do piłki nożnej zyska nawierzchnię ze sztucznej trawy, drugie boisko do siatkówki i tenisa ziemnego będzie o nawierzchni poliuratenowej. Boiska będą ogrodzone piłkochwytami. Ponadto boisko do piłki nożnej będzie miało oświetlenie.

Przeczytano: 916 razy. Wydrukuj|Do góry

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl