Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501

Aktualności

17 listopada 2019 00:01 | Aktualności

Spotkanie informacyjne w Świeciu. "Przedsiębiorco! Zwiększ swoje szanse na sukces”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bydgoszczy zaprasza na spotkanie informacyjne. Na spotkaniu omówione zostaną możliwości wsparcia dla przedsiębiorstw MŚP dostępne w Programie Inteligentny Rozwój oraz Regionalnym Programie Operacyjnym, formy zwrotne na rozwój działalności oraz możliwości dofinansowania na szkolenia dla właścicieli, kadry kierowniczej oraz innych pracowników mikro, małych i średnich firm. 

Data i miejsce spotkania

20.11.2019 r. w godzinach  10:00 – 13:00 Inkubator Przedsiębiorczości w Świeciu, ul. Chmielniki 2b, sala konferencyjna.

Uczestnicy spotkania

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli firm i pracowników mikro, małych i średnich firm zainteresowanych uzyskaniem nowych kwalifikacji lub ich podwyższeniem.

atwienia dla osób niepełnosprawnych

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

 

Program spotkania:

program w załączniku poniżej

Zgłoszenia

Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy za pomocą formularza zgłoszeniowego oraz telefonicznie pod numerem telefonu: +48 797 304 123.Przeczytano: 516 razy. Wydrukuj|Do góry

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl