Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501|Od 1.09 do 30.11 trwa Powszechny Spis Rolny 2020. Udział w tym badaniu jest obowiązkowy. Wejdź na spisrolny.gov.pl i spisz się sam lub zadzwoń na infolinię.

Aktualności

08 stycznia 2020 20:53 | Aktualności

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "DZIECI DZIECIOM" DLA DZIECI Z GMINY GOSTYCYN W RAMACH WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W sobotę 4 stycznia 2020 r. w hali CS-R w Gostycynie rozegrany został Turniej Piłki Nożnej "Dzieci Dzieciom" w ramach WOŚP. Do zawodów przystąpiły drużyny z Świetlic Wiejskich Gminy Gostycyn gdzie rywalizowały o nagrody ufundowane przez Gminę Gostycyn oraz sponsorów. Celem zawodów było aktywne spędzanie wolnego czasu oraz szczytny cel jakim jest WOŚP. Rywalizacja przebiegała w atmosferze fair play, a mecze rozegrane zostały na wysokim poziomie. Ostatecznie turniej wygrała drużyna z Gostycyna przed Kamienicą i Pruszczem. Najmłodszą drużyną była Świetlica Wiejska z Przyrowy gdzie wszyscy zawodnicy super zaprezentowali się na boisku. Najlepszym zawodnikiem zawodów został wybrany Filip Kuligowski, bramkarzem Sebastian Wiśniewski - obaj z Gostycyna, a strzelcem reprezentujący Świetlicę w Kamienicy Mikołaj Mazalon. Dla wszystkim uczestników turnieju były wręczone upominki, a dla drużyn pamiątkowe dyplomy i puchary.

     Chciałbym serdecznie podziękować dzieciaczkom za udział w zawodach i przekazanie pieniążków na WOŚP(uzbieraliśmy kwotę 350 zł.). Podziękowania również należą się sponsorom za ufundowanie nagród oraz osobom które pomogły mi w zorganizowaniu zawodów, sędziemu  Panu Markowi, obsłudze technicznej Pani Ewelinie oraz Paniom Ewelinie i  Wiolecie za pomoc medyczną  - powiedział organizator zawodów Krzysztof Muzioł.

Przeczytano: 387 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl