Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501

Aktualności

14 stycznia 2020 13:27 | Aktualności

INFORMACJA O OTWARCIU KLUBU SENIORA ORAZ ŚWIETLIC WIEJSKICH W WIELKIM MĘDROMIERZU I ŁYSKOWIE

Informujemy, iż funkcjonowanie świetlic wiejskich w Wielkim Mędromierzu i Łyskowie rozpocznie się od 1 marca 2020r. W chwili obecnej trwa nabór na stanowisko opiekuna. Świetlica w Wielkim Mędromierzu zmieni swoją siedzibę i od tej chwili będzie funkcjonować w nowej sali pod numerem  15a, tuż obok plebanii.

Jednocześnie informujemy, iż również od marca br. zostanie otwarty Klub Seniora+ w Wielkim Mędromierzu. W chwili obecnej trwa wyłanianie terapeuty zajęciowego,  jesteśmy także na etapie opracowywania regulaminu klubu oraz ankiet i deklaracji zgłoszeniowych. Przypomnijmy, iż uczestnikiem / uczestniczką Klubu Senior+ w Wielkim Mędromierzu może zostać każdy mieszkaniec gminy Gostycyn, który ukończył 60 lat i jest osobą nieaktywną zawodowo. Uczestnictwo w Klubie jest nieodpłatne. Liczba miejsc w klubie będzie ograniczona. Do klubu planujemy przyjąć 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. W niedługim czasie opublikujemy deklaracje zgłoszeniowe wraz z przyjętym regulaminem.

Przeczytano: 371 razy. Wydrukuj|Do góry

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl