Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501|Od 1.09 do 30.11 trwa Powszechny Spis Rolny 2020. Udział w tym badaniu jest obowiązkowy. Wejdź na spisrolny.gov.pl i spisz się sam lub zadzwoń na infolinię.

Aktualności

22 marca 2020 19:33 | Aktualności

Czy to już miasteczko, czy jeszcze wieś? Turystyczny Gostycyn

Takimi komplementami uracza nas redakcja TOKIS - PRESS, która przygotowała film promocyjny rozpoczynający cykl o pięknych i ciekawych miejscach w gminie Gostycyn. Zapraszamy do oglądania !

"Gmina słynie z pięknych miejsc, gdzie można miło spędzić czas. Miejsca te są dobrze zorganizowane pod każdym względem, skomunikowane, to  raj dla rowerzystów, piechurów i samochodziarzy. Piękne rzeki: Brda, Kamionka, są jeziora, które zaspokoją gusta miłośników wędkowania. Dla tych kochających wypoczynek bierny też najdzie się miejsce, choć szybko z tej formy zrezygnują na korzyść aktywności, propozycji nie brakuje."

zdjecie_kosciola_z_lotu_ptaka.jpg

Przeczytano: 470 razy. Wydrukuj|Do góry

Filmy:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl