Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Aktualności

19 listopada 2020 12:19 | Aktualności

Nagrody dla dyrektorów szkół i pracowników z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dyrektorzy i pracownicy szkół otrzymali nagrody. Podziękowania zostały wręczone 13 listopada w formule zdalnej. Nagrodzona została pani Aleksandra Kęskrawiec – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pruszczu i pan Marek Sass – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gostycynie. Nagrody wręczane były za osiągnięcia i sukcesy kierowanych szkół, za uzyskanie bardzo dobrych wyników z egzaminu ósmoklasisty, za wysokie wyniki z poszczególnych przedmiotów, które świadczą o wytrwałej
i konsekwentnej pracy uczniów oraz skuteczności działań na rzecz jakości kształcenia realizowanych przez nauczycieli i kadrę kierowniczą. Tym samym wyrażono szacunek dla pracy i zaangażowanie w budowie wizerunku placówki.

Zgodnie z tradycją nagradzania wieloletnich pracowników, w związku z przejściem na emeryturę nagrodę za osobisty wkład i zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, które były istotnym wsparciem przedszkola i pozwoliły na funkcjonowanie tej instytucji na wysokim poziomie, otrzymała również pani Irena Spiker, wieloletni pracownik Przedszkola „Niezapominajka”.

Życzymy dalszych sukcesów, nie tylko zawodowych, ale i prywatnych oraz wiele zdrowia i cierpliwości w dążeniu do założonych celów.

 

Przeczytano: 153 razy. Wydrukuj|Do góry

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl