Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501|Od 1.09 do 30.11 trwa Powszechny Spis Rolny 2020. Udział w tym badaniu jest obowiązkowy. Wejdź na spisrolny.gov.pl i spisz się sam lub zadzwoń na infolinię.

Dyskusyjny Klub Książki

27 października 2015 09:04 | Dyskusyjny Klub Książki

Ukradła nam trochę czasu - Relacja ze spotkania klubu książki w Gostycynie

 

Na uczestników Dyskusyjnego Klubu Książki w Gostycynie czekała tym razem zabawna powieść o czterech pisarkach, której poznają się na gali festiwalu literatury kobiecej. Są w różnym wieku, ale łączy je pasja pisania. Miłość i zdrada, problemy małżeńskie, skrywana przez lata tajemnica – wszystko, co przeżywają razem i osobno, jest doskonałą inspiracją dla ich twórczych umysłów.

Jednak połączenie horroru, romansu i kryminały to nie było, zdaniem klubowiczów, najlepsze rozwiązanie. „Jest zdecydowanie za dużo wątków”, „poplątałem się”, „niedobrze, jak książka jest taka poprzeplatana”, mówili uczestnicy spotkania. Rzeczywiście, aby nadążyć za pojawiającymi się na łamach powieści bohaterkami należałoby sobie je spisywać.

Pojawiły się też głosy zadowolenia. „Lekka, łatwa i przyjemna, ale należy czytać ze zrozumieniem”. „Dobrze mi się ją czytało i najważniejsze, że bohaterki w życiu również wychodzą na prostą”.

„Złodziejki czasu” Hanny Cygler na trzy z plusem.

Projekt Dyskusyjne Kluby Książki realizowany jest ze środków finansowych Instytutu Książki.           

 

 

Klaudia Kwasigroch

Moderator DKK

Gminna Biblioteka Publiczna w Gostycynie

Tel.: 523346251

www.gbpgostycyn.las.pl

Przeczytano: 1632 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl