Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501|Od 1.09 do 30.11 trwa Powszechny Spis Rolny 2020. Udział w tym badaniu jest obowiązkowy. Wejdź na spisrolny.gov.pl i spisz się sam lub zadzwoń na infolinię.

Dyskusyjny Klub Książki

18 grudnia 2015 14:40 | Dyskusyjny Klub Książki

Widok z nieba - Spotkanie klubu książki w Gostycynie

"Widok z nieba" Clary Sanchez to opowieść o modelce u szczytu sławy, która ma wszystko: pieniądze, rodzinę i kochającego męża. Od spotkania z nieznajomą kobietą i zadziwiających słów, że ktoś pragnie jej śmierci, wszystko się zmienia…

Clara Sánchez przedstawia historię kobiety obracającej się w świecie złudzeń. Książka opowiada nie tylko o wielkim świecie, pieniądzach i szybkich samochodach, ale także o rodzinie, uczuciach, o rzeczach najważniejszych.

Premio Planeta – największa hiszpańska nagroda literacka dla „Widoku z nieba” w 2013 r. Za co? Na pewno za styl autorki. Clara Sánchez zachwyca swoim kunsztem, każde zdanie jest na swoim miejscu. Książka zawiera elementy psychologiczne, jak i obyczajowe. Świat modelingu nie jest nam, jako klubowiczom bliski, a główna bohaterka irytuje swoim zachowanie, jednak książkę czyta się dobrze.

Tradycyjnie, jak co roku, klubowicze wybrali 3 najlepsze książki omówione przez siebie na spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Książki. W tym roku są to:

  1. Seria Malownicze „Wymarzony dom” i „Wymarzony czas” Magdaleny Kordel
  2. „Niezłomna. Zachowała godność w łagrach” Agnieszka Lewandowska-Kąkol
  3. „Tamte cudowne lata” Marian Izaquirre

 

 

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy 13 stycznia na godz. 17:00 do czytelni. Omawiać będziemy „Garść pierników, szczypta miłości” Natalii Sońskiej.

 

            Projekt Dyskusyjne Kluby Książki realizowany jest ze środków finansowych Instytutu Książki.           

 

 

Klaudia Kwasigroch

Moderator DKK

Gminna Biblioteka Publiczna w Gostycynie

Tel.: 523346251

www.gbpgostycyn.las.pl

 

Przeczytano: 1641 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl