Urząd Gminy Gostycyn czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 15.15|Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Klub Dziecięcy Bajkowa Przystań

11 listopada 2016 00:09 | Klub Dziecięcy Bajkowa Przystań

„Pierwsze koty za płoty” - Klub Dziecięcy Bajkowa Przystań

Pierwszy miesiące pracy za nami. Były to niewątpliwie czas wzajemnego poznawania się, odkrywania swoich przyzwyczajeń, czas kompromisów i nabierania wzajemnego zaufania. Nie zawsze było łatwo. Z czystym sumieniem możemy jednak powiedzieć, że to czas zakończony sukcesem adaptacyjnym. Cierpliwość, wyrozumiałość, opiekuńczość i ciepło ze strony opiekunów zaowocowały uśmiechem na twarzach dzieci. Po pierwszym miesiącu mamy już na swoim koncie małe sukcesy takie jak: wspólne siadanie do stołu, śpiewanie piosenek czy też wykonywanie różnych prac plastycznych. Dzieci są coraz bardziej chętne do uczestniczenia w nowych formach aktywności i coraz bardziej zainteresowane nauką nowych rzeczy.
W październiku udało nam się lepić z plasteliny, masy solnej, rysować kredkami i malować farbami, mieszaliśmy kaszę i groch, wydzieraliśmy i wyklejaliśmy z krepy różne obrazki. Nasze ulubione zabawy to „kółko graniaste” i „karuzela”, świetnie znamy też piosenkę „dżungla” i „my jesteśmy krasnoludki”. Oprócz tego poznawaliśmy aktualną porę roku, czyli jesień, kolory, owoce i warzywa, figury geometryczne i wiele innych. Każdego dnia (o ile pogoda jest łaskawa) wychodzimy na spacer. Staramy się, aby każdy dzień był ciekawy i pełen uśmiechu. Wiemy, że z czasem będziemy mogli wprowadzać coraz więcej nowych rzeczy, bo dzieci bardzo szybko się oswajają. Najlepszym podsumowaniem tego miesiąca są uśmiechnięte twarze dzieci przekraczające próg Klubu Dziecięcego „Bajkowa Przystań”.
Klub Dziecięcy działa w budynku przy ul. Słonecznej 4 w Gostycynie. Godziny pracy klubu to 6:30-15:30. Zachęcamy rodziców do zapisywania swoich pociech do nowoutworzonego klubu już na przyszły rok.

Przeczytano: 1595 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom-jst.pl