Urząd Gminy Gostycyn czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7.15 - 15.15|Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl

Klub Dziecięcy Bajkowa Przystań

21 czerwca 2016 12:55 | Klub Dziecięcy Bajkowa Przystań

Rozpoczęła się przebudowa w budynku przy ulicy Słonecznej 4 w Gostycynie na potrzeby utworzenia klubu dziecięcego „Bajkowa Przystań”

W maju br. rozpoczęły się prace remontowe w budynku przy ul. Słonecznej 4 w Gostycynie na potrzeby utworzenia klubu dziecięcego. Wykonawcą robót wybranym w trybie przetargu nieograniczonego w postępowaniu w sprawie udzielenia zamówienia publicznego na zadanie pn.: Przebudowa i rozbudowa budynku przy ul. Słonecznej 4 w Gostycynie na potrzeby klubu dziecięcego” została firma „Dachy z Borów” Arkadiusz Kroplewski, Wojciech Zieliński spółka cywilna z siedzibą w Tucholi. 

Wartość prac remontowych wynosi 185.730,00 zł.

W ramach utworzenia klubu dziecięcego planowany jest również zakup pierwszego wyposażenia oraz zakup i montaż urządzeń placu zabaw, który powstanie przed klubikiem. Teren przed budynkiem zyska nowy wygląd, zostanie wyrównana nawierzchnia, zamontowane zostaną nowe urządzenia zabawowe (m.in. wieża ze zjeżdżalnią, sprężynowiec, huśtawka podwójna, huśtawka pojedyncza „bocianie gniazdo”, huśtawka wagowa, karuzela talerzowa z siedziskami, piaskownica zamykana oraz ławki i kosz na śmieci), a także zostanie wykonana bezpieczna nawierzchnia. Dostawcą urządzeń na plac zabaw będzie Firma „Apis”  Przyjazne Place Zabaw Jadwiga Oziębło z Jarosławia.

Całkowita wartość inwestycji utworzenia klubu dziecięcego wyniesie ponad 240 tys. zł.

Przypomnimy, iż w związku z otrzymaniem wsparcia finansowego w wysokości ponad 185 tys. zł. z Resortowego Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch – edycja 2016”, gmina zaplanowała  utworzenie klubiku dziecięcego na 10 miejsc, dla dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat (w wyjątkowych przypadkach do lat 4).  Otwarcie klubu, zaplanowano na wrzesień tego roku.

W związku z tym, że są jeszcze WOLNE MIEJSCA zachęcamy Rodziców dzieci w odpowiednim wieku, zainteresowanych ofertą, do zgłaszania swoich pociech do tutejszego urzędu gminy za pomocą kart zgłoszeniowych, które dostępne są na naszej stronie internetowej (kliknij tutaj) i w siedzibie urzędzu. 

Przeczytano: 1710 razy. Wydrukuj|Do góry

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom-jst.pl