Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501

Uniwersytet Trzeciego Wieku

30 lipca 2020 21:34 | Uniwersytet Trzeciego Wieku

ZAPRASZAMY DO PROGRAMU ZAPOBIEGANIA UPADKOM DLA SENIORÓW Z GMINY GOSTYCYN!

W tym roku, już po raz kolejny, Wójt Gminy Gostycyn Pan Ireneusz Kucharski podpisał umowę partnerską na przystąpienie do programu pn. „Program zapobiegania upadkom dla seniorów w województwie kujawsko-pomorskim”, organizowanym przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, którego głównym  koordynatorem jest Regionalny Ośrodek Medycyny Sportowej SPORTVITA Sp. z o.o. z Bydgoszczy. Program skierowany jest do mieszkańców gminy, w wieku 60 lat i więcej.

 Od września br. seniorzy z naszej gminy, rozpoczną udział w ramach programu „Aktywny senior Województwa Kujawsko-Pomorskiego”. Uczestnicy przejdą badania kontrolne ogólnolekarskie, testy sprawnościowe oraz ocenę składu masy ciała i EKG, a po zakwalifikowaniu wezmą udział w zajęciach aktywności fizycznej, które prowadzi przeszkolony trener Pan Krzysztof Muzioł. Seniorzy skorzystają z sali ćwiczeń oraz siłowni wewnętrznej. Zajęcia potrwają do grudnia tego roku.

Zapisy do końca sierpnia!!! Zapraszamy !!!

 Kontakt: Krzysztof Muzioł: tel. 692-730-057

Przeczytano: 85 razy. Wydrukuj|Do góry

Załączniki:

PROGRAM [445.58 KB]

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl