Kontakt: tel. 52 3367310 fax 52 3367311 e-mail: gostycyn@las.pl|U W A G A ! Podajemy całodobowy nr telefonu do Państwowej Powiatowej Inspekcji Sanitarnej w Tucholi, pod którym można dowiedzieć się o działaniach, które trzeba podjąć w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Całodobowy nr tel. 601 062 501|Od 1.09 do 30.11 trwa Powszechny Spis Rolny 2020. Udział w tym badaniu jest obowiązkowy. Wejdź na spisrolny.gov.pl i spisz się sam lub zadzwoń na infolinię.

Filmy

Miniatura video

Ptaszarnia w Łyskowie (kuj - pom, gm Gostycyn)

We wsi Łyskowo w gm. Gostycyn k/Tucholi, na terenie byłego PGR-u ( wcześniej folwarku), wznosi się bardzo ciekawy obiekt, którym jest ptaszarnia wybudowana w 1863 roku, o czym świadczy data na chorągiewce. Budynek potocznie zwany jako Gołębnik jest piętrową budowlą wzniesioną na planie koła, w kształcie rotundy. Na środku dachu znajduje się niewielka wieżyczka, nakryta hełmem z chorągiewką, na której widnieje data budowy obiektu. Łyskowo jest położone 7 km na południe od Tucholi, przy drodze nr 237 do Gostycyna. Ptaszarnia znajduje się na końcu wsi, po lewej stronie drogi.

Zobacz film »

Miniatura video

Pruszcz

miejscowość położona w kujawsko - pomorskim w gm. Gostycyn

Zobacz film »

Miniatura video

KOMUNIKAT POLICJI

KORONAWIRUS - AUDIO POLICJA VIDEO TOKiS - PRESS TV

Zobacz film »

Miniatura video

Witamy w Gostycynie! 20.03.2020 r.

Gostycyn, to spora wieś gminna w województwie kujawsko - pomorskim. W latach 1975–1998 gmina administracyjnie należała do województwa bydgoskiego. W  2012 gminę zamieszkiwało 5270 osób, dzisiaj liczba ta wzrosła,a w sezonie turystycznym..., jeszcze bardziej się powiększa, a to cieszy każdego. Witamy turystów! Gmina słynie z pięknych miejsc, gdzie można miło spędzić czas. Miejsca te są dobrze zorganizowane pod każdym względem, skomunikowane, raj dla rowerzystów i piechurów i samochodziarzy. Piękne rzeki: Brda, Kamionka, są jeziora, które zaspokoją gusta miłośników wędkowania. Dla tych kochających wypoczynek bierny też najdzie się miejsce, choć szybko z tej formy zrezygnują na korzyść aktywności. Wkrótce odwiedzimy te miejsca, korzystając z wiosennego słońca i budzącej się z zimowego snu przyrody. Warto wziąć mapę, informatory i już zaplanować weekendowo - wakacyjny wypoczynek.

Zobacz film »

Gmina Gostycyn
Realizacja: IDcom.pl